Sklep


Kategorie
Minimoduły
Programatory
Zestawy
Adaptery SMD
Płytki prototypowe
Listwy LED
Elementy
Lampy LED

Koszyk zakupów

Śledzenie zamówienia

Zasady sprzedaży

Ochrona prywatności


Dotpay.pl


Sposoby płatności

  • gotówką przy odbiorze towaru.
  • gotówką przy odbiorze towaru w siedzibie firmy Miklobit 
  • przelewem bankowym na podany przez nas numer konta. Towar wysyłamy po otrzymaniu przelewu na nasze konto bankowe.
  • kartą kredytową ( Visa oraz Mastercard ) w systemie on-line za pośrednictwem serwisu DotPay.pl. Autoryzacji dokonuje firma PolCard poprzez bezpieczne połączenie SSL 128 bit. Miklobit nie posiada żadnego dostępu do danych dotyczących karty klienta. Miklobit  nie pobiera od klienta żadnych dodatkowych prowizji przy zapłacie kartą. Towar jest wysyłany po otrzymaniu potwierdzenia transakcji z serwisu DotPay.pl. Czas potwierdzenia nie przekracza 48 godzin. Po pomyślnej autoryzacji musisz wrócić na stronę naszego sklepu. W przeciwnym razie nie poznamy jej wyniku i realizacja zamówienia może się wydłużyć. 

 

Obowiązującą ceną towaru jest cena podana w PLN. Płatności przyjmowane są i rozliczane w PLN. Ceny podane w innych walutach mogą zmieniać się w zalezności od bieżącego kursu wymiany. Kursy walut uzywane przez serwis DotPay.pl podczas przyjmowania płatności mogą różnić się od kursu użytego w sklepie.

Dostawa

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 4 dni roboczych. W przypadku otrzymania zamówienia na towar o ograniczonej dostępności lub spodziewanej dostawie, czas dostarczenia go klientowi jest wtedy indywidualnie uzgadniany pocztą elektroniczną lub telefonicznie. 

 

Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej:

  • przesyłka krajowa (priorytet) - koszt 8 zł z VAT.
  • przesyłka za granicę do 1kg - 35 zł z VAT 

 

Informacje o stanie realizacji zamównienia dostępne są dla klientów na stronie Śledzenie zamówienia.

Faktury

Przy realizacji każdego zamówienia wystawiamy na żądanie fakturę VAT. Warunkiem wystawienia faktury jest podanie pełnych danych adresowych firmy oraz numeru identyfikacji VAT. Jeśli w zamówieniu brak będzie w/w informacji jako dowód sprzedazy zostanie wystawiony paragon fiskalny.  

 

Gwarancje

Na wszystkie sprzedawane urządzenia firma Miklobit udziela gwarancji na okres 1 roku od daty sprzedaży. 

 

Reklamacje i zwroty

Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i oryginalne.

 

Firma "Miklobit Miłosz Kłosowicz" jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.

 

Każda rzecz kupiona w sklepie może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji jeśli posiada wady, stanowiące o jej niezgodności z umową. W przypadku sprzedaży udokumentowanej paragonem reklamację można złożyć drogą pocztową poprzez odesłanie towaru ( wraz z załączonym zgłoszeniem reklamacji i paragonem ), listem poleconym na adres: „MikloBit Miłosz Kłosowicz", ul. Matejki 20/29, 43-600 Jaworzno, z dopiskiem: „Reklamacja miklobit.pl”. Klient otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez sklep przesyłki listowej zawierającej reklamowany towar. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji złożonej drogą pocztową „MikloBit Miłosz Kłosowicz" wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwróci pełną kwotę zapłaconej ceny towaru.

 

W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany wraz z opinią co do niezasadności reklamacji.

 

W razie stwierdzenia przez Klienta uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient zobowiązany jest sporządzić w obecności pracownika poczty/kuriera protokół szkody. Reklamacje wynikające z tytułu uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane na podstawie protokołu szkody sporządzonego przez Klienta i pocztę/kuriera.

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymany wraz z nim dowód zakupu oraz wyrażną informację że jest to zwrot. Gwarantujemy zwrot wartości towaru. Zwrotom nie podlegają towary wyprodukowane wg projektów/wskazówek dostarczonych przez klienta i uzgodnionych ze sklepem.

 

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

 


Dane teleadresowe

MikloBit Miłosz Kłosowicz

ul. Matejki 20/29

43-600 Jaworzno

 

tel.  0 603 196 171

tel./faks (032) 616 40 82

 

 

e-mail: biuro(AT)miklobit.com

 

Dane firmy

Nip: 6321020506

 

Regon: 271972820

 

Rachunek bankowy: BRE SA WBE/Łódź

  14 1140 2004 0000 3202 1708 1163